Головна   /   Анімаційні програми /   

ХОЛОДНЕ СЕРЦЕ (Ельза, Анна, Крістоф)

 
FROZEN (Ельза, Анна, сніговичок Олаф,Крістоф, принц Ганс)
Рекомендований вік: від 3 до 9 років
Також Ельзу можна запросити з її подружкою АріельЕльза Віп (1-ша частина мультику)Ельза та принц Ганс
Ельза - прекрасна героїня з мультика, яка має здатність створювати лід або сніг, а також вміє ними керувати. Але одного разу Ельза не змогла впоратися з чудодійною силою, тому навела прокляття на королівство Еренделл, і тут настала епоха вічної зими для його мешканців. З метою уникнення наступних бід їй потрібно навчитися керувати своїми здібностями. Принцеса Ганна разом з командою дітлахів вирушає в найнебезпечнішу подорож до замку з льоду, щоб зняти чари з Ельзи, щоб вона змогла нормально жити у своєму королівстві. А помічником у принцеси буде веселий та завжди активний сніговик Олаф.
Бажаєте зробити День народження своєї дитини унікальною та незабутньою? Пропонуємо вам подарувати дитині справжню зимову казку. Свято з «Холодним серцем» гарантовано принесе масу позитивних емоцій, оскільки цей мультфільм один із улюблених серед дітей. Така програма проведення свята є однією з найпопулярніших і дозволить чудово провести час із улюбленою діснеївською казкою. Програма приваблює як хлопчиків, так і дівчаток.  Команда аніматорів, Ельза та Анна на проведення дитячого свята.

Якщо День народження буде проведено у стилі «Холодне серце», до вас на свято прийдуть такі герої, як Ельза та смілива принцеса Анна. Серед їхніх помічників можуть стати активний і веселий сніговик Олаф та справжній поціновувач природи Крістофф.
На проведення свята прийдуть професійні аніматори, хлопці та дівчата, які легко порозуміються з дітьми. Аніматори мають величезний досвід роботи, легко справляються із проведенням свята, діткам із ними завжди цікаво.Що входить в програму?
 
 - анімаційна програма з двома героями
 - музичний супровід
- тематичний реквізит
 - яскравий аквагрим
 - фігурки з кульок у подарунок всім малюкам
- мильні бульбашки
 
До програми можна додати тематичну піньяту (рекомендуємо від 5 років)


Тематичну  фотозонуВідмінне доповнення до професійних аніматів буде:
- фото- та відео зйомка;
- майстер класи;
- глітер тату;
- Candy Bar;
- шоу сухого льоду
- мильне шоу;
- піньята