Головна   /   Анімаційні програми /   

Щенячий Патруль

Хоробрим цуценятам все по зубах!

Рекомендований вік: 2-5 років
Команда під назвою «Щенячий патруль» готова до дії! Але, не можна починати працювати без справжнього командира, наставника нашим Гонщику та Скай, яким може стати іменинник, винуватець урочистостей. Пропонуємо послуги аніматорів – команду «Щенячий патруль» на будь-яке дитяче свято!На дітей чекають такі активності:
- перетворення у всіх цуценят мультика;
- гасимо пожежу разом із Маршалом;
- вчимося літати та танцювати, як Скай;
- Збираємо пазл всіх головних героїв мультфільму;
-Яскравий аквагрим;
- Фігурки з кульок;
-мильні бульбашки
та інші веселі ігриЩо входить в програму?

 - анімаційна програма з двома героями

 - музичний супровід

 - тематичний реквізит

 - яскравий аквагрим

 - фігурки з кульок у подарунок всім малюкам

- мильні бульбашки

Захоплюючий стиль Щенячий патруль на день народження

Будь-який батько хотів би зробити свято для свого малюка якимось незвичайним та унікальним. І щоб отримати бажаний ефект все потрібно продумати до найменших дрібниць і передбачити всі тонкощі та нюанси майбутнього свята. Варто звернути увагу на смакові якості дитини, щоб все пройшло злагоджено та приносило лише позитивні, незабутні емоції. І як показала практика, організація свята для малюків може затягнутися надовго і завдати чимало клопоту їхнім батькам. Тому, для того щоб ви відпочивали і не турбувалися про те, як пройде свято, пропонуємо вам скористатися послугами нашої компанії. Всі питання будуть вирішувати наші співробітники, попередньо з вами будуть обговорені ваші побажання та у процесі організації обов'язково будуть розглянуті усі побажання.Чим приваблює іменинника Щенячий патруль?

На сьогодні багато дітей хотіли б, щоб у них на Дні народження були присутні будь-які герої з мультфільмів. Одними з найпопулярніших є команда Щенячий Патруль. Це досить цікавий мультфільм, кожна серія якого унікальна і особлива, що приваблює настільки юного глядача. І це зовсім не дивно, адже той мультик не просто захоплюючий, а й на прикладі маленьких собачок, які готові допомогти кожному, хто потребує, вчить бути добрим. Команда патруля буде чудовим подарунком на день народження. Як для хлопчика, так і для дівчинки. Сценарій свята наповнений великою кількістю конкурсів та змагань, що дозволяє навчати дітей працювати злагоджено та в команді.

 Варто звернути увагу, що такий вид розваг має пізнавальний характер і дозволяє набувати хлопцям нових навичок. Винуватець урочистостей стане капітаном команди. Наші аніматори, представлені в образах Гонщика, Ская, Маршала забезпечать проведення свята на найвищому рівні, щоб у вас та вашого малюка залишилися лише позитивні враження.


Прикрасити можна такими кулями, це буде сюрприз!


Аніматори з Щенячого патруля

Ми можемо надати кількість аніматорів від одного до трьох осіб. Все залежить від кількості присутніх хлопців на святі. День народження з командою Щенячий патруль призначено на категорію дітей віком від 3 до 9 років. Як правило, один аніматор може зацікавити 5-8 дітей. Звичайно, багато батьків хотіли б заощадити, але варто розуміти, що одна людина не може впоратися одночасно з великою кількістю дітей. Тому організовуючи свято для своєї дитини, рекомендуємо керуватися варіантом запропонованого нами розрахунку.