Головна   /   Шоу програми /   

Срібне шоу (сучасна паперова дискотека)

Паперове шоу на свято

Паперове шоу в Києві влаштовує не одна компанія, але саме у нас до організації свята ставляться з особливим трепетом та належною серйозністю.
 

Паперове шоу – це справжній бум у наш час на будь-якій урочистості та святі. З цією послугою ваше свято завершиться веселою дискотекою із сверблястою плівкою.

Протягом усієї програми грає запальна музика, а зі спеціальних гармат вилітає сріблястий папір. Під це шоу всі танцюватимуть і веселитимуться, ніхто не всидить на місці! І дорослі, і діти відчувають справжнє захоплення та радісні емоції! Тому не скромничайте, подаруйте вашим гостям незабутні враження та яскраві відчуття, що бадьорять!
Програма «Паперове шоу» стане відмінним доповненням будь-якого свята, будь то корпоратив, день народження, дискотека у школі чи будь-який інший захід.
Для цього шоу немає жодних обмежень за віком чи статусом, відпочивати та веселитися будуть абсолютно всі присутні. За допомогою паперового шоу виходу дитячої енергії та радісним емоціям не буде меж! Це справжнє задоволення, блиск в очах та радість на дитячих обличчях.

Діти будуть просто щасливі і зроблять все, що завгодно, щоб на наступне свято ви знову замовили цю шоу програму.Такого безумства у хорошому розумінні цього слова, ви не побачите ніде!

Діти танцюватимуть, кидатиметься папером, валяться в ній з головою, стрибати і відриватися на повну котушку. Наші професійні ведучі у яскравих костюмах розважатимуть ваших дітей та танцюватимуть разом з ними під популярну музику. А радісні обличчя дітей – це справжня нагорода кожному за батька.

До програми входить:
• 2 ведучі з дуйкою (спецтехніка, яка піднімає метафан вгору);
• 20 кг срібної спеціальної плівки для шоу (не викликає алергію, не припадає пилом);
• світломузика;
• веселі конкурси під час вечірки із метафаном;
• велика колонка (добрий музичний супровід свята).


Програму проводимо в анімаційних костюмах на Ваш вибір


STANDART
30 хв / 3000 грн

MAXIMUM
Додаємо до програми:
- дискотечний дим;
- стрілянина димними кільцями з димної гармати;
- неонове світло та ігри з неоновим реквізитом
45 хв / 3800 грн


У вартість входить трансфер Києвом, за Київ обговорюється окремо.