Головна   /   Шоу програми /   

Наукове шоу/Кріо шоу


 

Крейзі наукове шоу для дітей на день народження

Шипляче, гримляче, веселяче – це супер шоу сухого льоду

Чому б не зробити дитяче свято і веселим, і ефектним, і корисним у пізнавальному плані? Організація для дітей наукового шоу дозволить досягти цих цілей.

Організація дитячого свята GoBananas пропонує  науково-пізнавальне шоу «Весела наука» із шикарною програмою.
 

Наші науково-пізнавальні експерименти є безпечними для дітей. Крім того, наш професор не лише показує досвід, а й пояснює дітям як це відбувається.Ми готові влаштувати наукове шоу для дітей на день народження, випускний у дитячому садку чи початковій школі тощо. Будь-яке дитяче свято стане від цього лише кращим!

Що таке хімічне шоу від компанії GoBananas? Це ціла лабораторія чаклунства та неймовірних чудес. Діти побачать ефектні хімічні досліди та фокуси, а у деяких експериментах навіть самі зможуть взяти участь!

Ось тільки деякі з наших чудес:
- перетворення сухого льоду на дим;
- торнадо, що вирує в пляшці;
- вода, що кипить без вогню;
- підпалювання руки/щита Капітана Амерки;
- вличезний туман;
- заморожування проуктів;
- кріо вибухи та іншіКому з дітей буде цікавим хімічне шоу «Весела наука»? Вже з п'яти років діти заворожено спостерігають за подібними експериментами, радіють їм та із задоволенням беруть участь у тривалій хімічній виставі. Але й малюки будуть зачаровані та щасливі, якщо показати їм якийсь ефектний хімічний фокус. Також це шоу — чудовий спосіб залучити дитину до навчання, показавши їй, наскільки цікавою може бути наука.

Тривалість: від 25 хв
 
Рекомендований вік: 5 - 9 років

 Вартість: від 3000 грн


Смачним доповненням до програми - буде кріо-морозиво ! Те, чим дуже люблять ласувти дітки. Топінги, смачні присипки - прикрасять лакомство.