Головна   /   Шоу програми /   

Поролонове шоу

Представляємо вам саму квадратну та м'яку виставу – Поролонове шоу! Що це таке? Ви замовляєте безліч поролону на дитяче свято і купаєтеся в ньому, ніби в басейні. Звичайно, ми жартуємо, адже свято створюється не лише за допомогою оформлення.

Поролонове шоу на дитяче свято
Наші сценаристи та костюмери підготували для ваших дітей справжню пригоду у незвичайний піксельний світ популярної гри Minecraft. Так-так, тієї самої, від якої божеволіють хлопчики і дівчата, а часом навіть дорослі. А все тому, що там, у віртуальному світі, ви можете створити все, що завгодно вашій душі! У нашому випадку, ми привеземо цей світ до вас додому, до дитячого садка або на будь-яку іншу адресу, і разом організуємо справжнє поролонове будівництво. МайнКрафт, що веде в стилі, додасть реалістичності процесу, стане вашим вірним соратником і вчителем у нескінченній війні проти зомбі. Разом ми побудуємо різнокольоровий лабіринт і навіть пограємося у квадратний футбол! Кімнату заповнить безліч щасливих вигуків і широких усмішок, адже малюки не зможуть приховувати своє захоплення. Завдяки унікальному та захоплюючому сценарієм ваші діти не захочуть відриватися від поролонового шоу ні на хвилинку. Тріумфальним завершенням вечірки стане запальна дискотека, щоб відсвяткувати перемогу над павуками, скелетами та іншою квадратною нечестю.

Триває захід 40 хвилин і доступний для дітей від 3 років. Дорослі можуть також брати активну участь у процесі та розділити зі своїми дітьми цю забаву, бо це так весело: будувати та руйнувати. Понад 50 яскравих і м'яких шматочків поролону вже чекають на своїх «господарів». Підготуйте фото та відеокамери, буде по-справжньому спекотно!

Замовляйте поролонове шоу в Києві на день народження або іншу урочистість і ви матимете можливість викупатися в ласкавому поролоновому морі. До речі, ціни у нас теж м'які, переконайтеся в цьому самі.